Корзина
323 отзыва
+380981797490
+380953209963
CleanOpt

Ariel стиральный порошок

Стиральный порошок Ariel оптом

Более 20 наименования продукции Ariel в разных консистенциях и фасовках

Вся продукция Ariel оригинального качества. Минимальный оптовый заказ — 6 шт. Доставка по Украине удобным для вас способом.

Посмотреть витрину

Популярные средства для стирки Ariel

ARIEL 5.81 COLOR (90 пр)

Благодаря густой консистенции гель имеет очень экономичный расход. Справляется с загрязненными вещами даже при низких температурах стирки. Подходит для ручной и машинной стирки.

ARIEL 5кг Actilift Febreze

Стиральный порошок эффективно справляется с загрязнениями на всех типах тканей. Имеет отдушку с легким и приятным запахом. Расфасован в упаковку по 5 кг.

ARIEL 5кг Actilift Color

Порошок с активными гранулами предназначен для стирки цветных тканей. Благодаря новому энзиму Celluclean происходит разглаживание волокон при каждой стирке.

Что мы вам предлагаем?

Стиральные порошки Ariel оригинального качества

Широкий выбор стиральных порошков и гелей Ariel

Средства для машинки-автомат и для ручной стирки

Самые передовые технологии стиральных порошков

Каталог средств Ariel

Принципы нашей работы

Реализуем эффективные стиральные порошки Ariel.
Ориентируемся на длительное сотрудничество с клиентами.
Профессионально консультируем и отвечаем на вопросы.
Заказы помогают оформить опытные сотрудники компании.
На сайте имеем большое количество положительных отзывов.
Доставим оптовые партии товара удобным для вас способом.
 

Продукция Ariel по выгодным оптовым ценам!

Ниже в каталоге представлены эффективные средства для стирки Ariel. Выбирайте и заказывайте, мы ждем ваших звонков!


Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2

Із сучасними пральними машинами та якісними порошками тримати одяг у чистоті досить просто. Але щоб ваші речі при пранні не зіпсувалися, потрібно знати деякі нюанси. Тож давайте з’ясуємо, як правильно прати джинси, шовк, віскозу, вовняні та лляні тканини.

Джинси – мабуть, найпопулярніший одяг у світі. Але не всі знають, що джинси перед пранням потрібно вивернути. Всі ґудзики та блискавка мають бути застебнутими. Прати звичайні джинси слід при 40 0C, а прикрашені стразами, вишивкою чи мереживом – при 30 0C. Нові джинси під час прання можуть трохи линяти, тому варто прати їх окремо від інших речей. Також не рекомендується вдягати їх вологими, бо тканина може розтягнутися.

Вовняні речі добре зберігають тепло та практично не мнуться. При недбалому догляді навіть нові речі з вовни можуть виглядати сильно ношеними. Прати вовну можна лише на делікатних режимах при температурі 30 0C. У гарячій воді вовняний одяг може змінити форму – «сісти».

Перед пранням теплі речі, наприклад, светри, краще вивернути, щоб зовнішній вигляд вовни не зіпсувався. Також треба звернути увагу на тривалість прання: не давайте вовні довго знаходитися у воді. Інакше вона деформується, втрачає еластичність. Одяг з вовни не можна сильно викручувати, його варто сушити у горизонтальному вигляді – розклавши, наприклад, на рушнику. Дуже важливо пам’ятати, що вовняні речі краще прати спеціальними засобами для делікатних тканин (наприклад, Perwoll Balsam Care з «Ефектом відновлення»).

Шовк – дуже ніжна та красива тканина. Під час прання вона може полиняти, тож прати шовк потрібно при температурі 30 0C і окремо від іншого одягу. Мокрий шовк краще не викручувати, а лише трішки віджати з нього воду та висушити річ у горизонтальному положенні. Під прямими променями сонця шовк втрачає колір, тому ліпше сушити його у затінку. Для шовкових речей також краще обрати засіб для прання делікатних тканин.

Віскоза – м’яка та приємна на дотик тканина, яка має «шовковий» блиск. Але віскоза легко мнеться і не така міцна, як бавовна. Тож прати віскозу краще у делікатному режимі при температурі 30 0C . Бажано при пранні одягу з цієї тканини відключати функцію віджиму у пральній машинці. Сушити речі з віскози можна просто на вішалці або у горизонтальному положенні.

Льон – міцна натуральна тканина, яка швидко сохне та майже не забруднюється. Нефарбований льон правильно прати при 60 0C, а фарбований – при 40 0C делікатного режиму. Порошки для льону мають бути без відбілювачів.

Обов’язково дотримуйтесь рекомендацій виробника, зазначених на ярликах: там ви можете знайти більш детальну інформацію щодо режиму та температури прання. Також для якісного догляду за одягом важливий не тільки тип тканини, але й порошок, який використовується під час прання. Зазвичай виробники зазначають, для яких саме тканин призначений той чи інший пральний засіб. Тож уважно прочитайте інформацію на упаковці перед покупкою. Проте, варто подбати не лише про чистоту ваших речей, але й про природу. Тому, який би порошок ви не обрали для вашого одягу, краще надавати перевагу безфосфатним засобам для прання. Тим більше, що їх зараз можна легко придбати у будь-якому магазині. Наприклад, не всі знають, що відомі нам порошки Persil, Losk та Rex мають безфосфатну формулу. Відсутність фосфатів у них підтверджена лабораторними дослідженнями.

Отже, якщо дотримуватись порад виробників та прати речі правильно – вони довго будуть гарно виглядати. А якщо ви сумніваєтеся, як треба прати ту чи іншу річ, краще обирайте найделікатніший режим прання, низьку температуру та відключайте віджим – і тоді ви можете не хвилюватися за ваш одяг!